Płytki ceramiczne i gresy Piemme Ceramiche

Współczesny design chętnie sięga po płytki ceramiczne Piemme Ceramiche, doceniając ich wysoką funkcjonalność i niekwestionowane walory dekoracyjne. Ogromna różnorodność barw, wzorów i faktur sprawia, że ceramika użytkowa stanowi niebanalną propozycję i pozwala nadać indywidualny charakter każdemu wnętrzu, od kuchni i łazienki poprzez korytarz aż po uwaga! salon.

Włoskie gresy Piemme Ceramiche

W uproszczeniu glazura idzie na ściany, a gresy Piemme Ceramiche i terakota na podłogi, ale wszystkie rodzaje płytek odznaczają się trwałością i nie tracą na walorach dekoracyjnych wraz z upływem lat. Fachowo ułożone, są po prostu nie do zdarcia. W kuchni okazują się niezastąpione, bo ułatwiają utrzymanie czystości i dobrze znoszą codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Doprawdy, trudno dziś wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez lśniących, całkowicie niepalnych, niechłonących ani wody, ani pary płytek ceramicznych Piemme Ceramiche.

Płytki podłogowe Piemme Ceramiche

Od pewnego czasu płytki podłogowe Piemme Ceramiche śmiało wkraczają na salony i pokój z podłogą z terakoty nikogo już nie zaskakuje. Świetnie sprawdzają się w domach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe, bo doskonale przewodzą ciepło i pozwalają zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Nie bez znaczenia jest też ich wysoka odporność na zarysowania, która gwarantuje, że wizyta elegantki w butach na obcasach nie zniszczy podłogi i nie popsuje humoru gospodarzom.

Włoskie płytki ceramiczne Piemme Ceramiche

Szczególną urodą wyróżniają się płytki Piemme Ceramiche ze słonecznej Italii. Wystarczy rzucić okiem na włoskie płytki ceramiczne Piemme Ceramiche, które przyciągają wzrok wysmakowaną kolorystyką, niepowtarzalnym stylem i perfekcyjnym wykończeniem, aby zrozumieć, dlaczego włoska sztuka użytkowa kojarzy się z funkcjonalnością i luksusem. Bo o tym, że Włosi od lat stanowią od czołówkę światowego designu, od mody poprzez sztukę użytkową aż po wzornictwo przemysłowe, wiadomo nie od dziś.

  Nowoczesne sposoby działania na zmieniającym się rynku

Sprawdź ofertę płytek ceramicznych Piemme Ceramiche na stronie.

Dostępne w każdym możliwie stylu i w szerokiej gamie kolorystycznej, jak żaden inny materiał stwarzają pole do popisu dla indywidualistów. Choć ich ułożenie wymaga zabiegów i wkładu finansowego, to biorąc pod uwagę długi okres użytkowania, jest to inwestycja, która się niewątpliwie zwróci.