Regulamin

Regulamin Korzystania z Bloga CAD23D.pl

 1. Postanowienia Ogólne

  1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z bloga CAD23D.pl, dostępnego pod adresem internetowym www.cad23d.pl.

  1.2. Korzystanie z bloga oznacza akceptację i zobowiązanie do przestrzegania niniejszego regulaminu.

 2. Treść Bloga

  2.1. Blog CAD23D.pl zawiera artykuły, porady i informacje dotyczące prowadzenia firmy, finansów oraz work-balance.

  2.2. Wszystkie treści prezentowane na blogu mają charakter informacyjny i edukacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z działań podjętych na podstawie informacji zawartych na blogu.

 3. Komentarze

  3.1. Użytkownicy mają prawo dodawać komentarze pod artykułami na blogu.

  3.2. Komentarze nie mogą zawierać treści obraźliwych, nielegalnych lub promujących nieetyczne zachowania. Autor zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy naruszających te zasady.

 4. Ochrona Danych Osobowych

  4.1. Autor dba o ochronę danych osobowych użytkowników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Polityce Prywatności dostępnej na stronie.

 5. Prawa Autorskie

  5.1. Treści opublikowane na blogu są chronione prawem autorskim. Użytkownicy nie mają prawa kopiować, rozpowszechniać ani wykorzystywać treści bloga w celach komercyjnych bez zgody autora.

 6. Zmiany w Regulaminie

  6.1. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna na stronie bloga.

 7. Kontakt

  7.1. W przypadku pytań lub uwag dotyczących regulaminu lub bloga CAD23D.pl, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@cad23d.pl.

  7.2. Blog CAD23D.pl nie jest miejscem do udzielania porad prawnych, finansowych ani medycznych. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych na podstawie treści zawartych na blogu.

Dziękujemy za korzystanie z bloga CAD23D.pl. Życzymy inspirującej lektury i owocnej nauki!